Şehrinizi seçin:
Yükleniyor...
 
E-posta :
Şifre :

Şifremi Unuttum!
Giriş
 
Hareket ve Hava Sensörlü Pilli Mumlar Sizi Büyülü Bir Hayatla Tanıştıracak ... 2’li Mum Seti Sadece 6,90TL’ye Sizlerin Oluyor ...

34

6,90

SAAT DAKİKA SANİYE
: :
2 kişi bu fırsatı satın aldı
 

 
-Ürün 2 adet birden ve pilleri içinde takılı olarak gönderilecektir.
-Sensör özelliğinden dolayı salladıkça yanıp sönmesinin dışında altındaki on/ off düğmesi ile de açıp kapatabilirsiniz
-Gerçek bir mum gibi üfleyerek söndürebilirsiniz. İçinde hava sensörü vardır, tekrar mumluğun içine üfleyerek yakabilirsiniz.
-Güçlü sarı mum ışığı veren ampülün ömrü 10.000 saattir.
-Tasarruflu Led ampul sayesinde uzun süreli ve tasarruflu pil ömrü 
-Alışveriş merkezleri, market ve tüm saatçilerde bulabileceğiniz ucuz düğme tipi pil ile çalışır. El ile alttaki kapağı çekilerek açılıp kolayca pili değiştirilebilir.
-Mumluk bardağı cam değildir, kırılmaya dayanıklı esnek plastik malzemeden üretilmiştir.
 
 
   Evinizin her köşesine yakışabilecek sade ve modern dizayndaki bu mumluklara bayılacakınız. Dışarıdan bakıldığında gerçekten buzlu cam görüntüsü verdiğinden görünümü son derece ağır ve kalitelidir, cam olmadığından kırılmaz ve dayanıklıdır. 

   Hareket ve ses sensörü özeliğinden dolayı elinizde salladığınızda ışık verip diğer salladığınızda kapanıyor veya içindeki hava sensörü sayesinde içine üflediğinizde mum sönüyor. Yeniden içine üflerseniz yanıyor. Buzlu cam görünümlü mumluk içinde gerçekten mum yanıyormuş hissi uyandırması için mum alevi gibi ışık titremeler yapar. Romantik akşam yemeklerinizde veya sakin huzurlu bir ortamda sizi dinlendirecek süper bir ürün..
 

Facebook
Twitter
FriendFeed
E-Mail
Google +