Şehrinizi seçin:
Yükleniyor...
 
E-posta :
Şifre :

Şifremi Unuttum!
Giriş
 

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası

Hayatimizfirsat.com,  isim, soyad, eposta vb. bilgilerinizi sizlerden talep eder. Hayatimizfirsat.com  veri arşivinde toplanan bu bilgiler sitemizdeki hizmetlerden faydalanabilmeniz amacıyla saklanmaktadır. Kişisel bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan değiştirilebilir.

 Hayatimizfirsat.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta, bülten.vs.) dahilinde kendilerine bilgi vermek amacıyla kullanılabilir . Kullanıcılarımız bahse konu olan tanıtımlardan haberdar olmak istemezler ise diledikleri zaman info@hayatimizfirsat.com adresine e-mail göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Yeni kampanyalar hakkında bilgi almak için kullanıcılarımız www.hayatimizfirsat.com sitesi üzerinden haber bültenimize kayıt olabilirler veya daha önceki kayıtlarını silebilirler.

Sitemiz ve sitemiz dışı linklerde bulunan içerikler tarafımızca dikkatli bir şekilde kontrol edilir, ve bununla birlikte sitemiz dışı linklerde bulunan içerikler ile ilgili sorumlu değildir. Link verilerek ulaşılmış diğer sayfaların içeriğinden tamamen o sayfaya link veren kişi sorumludur. www.hayatimizfirsat.com alan adı ve sahip olduğu diğer alt alan adları internet üzerinde bulunan diğer sayfalara atıfta bulunmaktadır. Bu bağlamda www.hayatimizfirsat.com websitesinin . hiçbir şekilde link verilerek ulaşılan sayfalardaki içerikler üzerinde etkiye ve söz hakkına sahip değildir. Bu sebeple www.hayatimizfirsat.com   link verilerek ulaşılan sayfalardaki içerikten kendisini tamamen uzak tutmakta ve kendi şahsi sorumluluğuna almamaktadır. İşbu açıklama link verilerek ulaşılan bütün internet üzerindeki sayfalar için geçerlidir.
Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde düzeltilecektir. Değişikliklere bağlı olarak yapılan düzeltmeler Gizlilik Politikası sayfasından duyurulabilir. Sitemizi kullanmaya devam ederek gizlilik politikasındaki değişiklikleri kabul ettiğinizi beyan edersiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Hayatimizfirsat.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Hayatimizfirsat.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Facebook
Twitter
FriendFeed
E-Mail
Google +